Vánoční tipy z Pells

Pells.cz
Vánoční tipy z Pells

Abychom vám ulehčili předvánoční shon, připravili jsme pro vás tipy na dárky pod stromeček. Vybrali jsme kola, doplňky i oblečení, které sami používáme a máme je odzkoušené skrz na skrz. 

Eva, zákaznická podpora

Tarpan 29 Race: Super rychlý full na závody i na řádění na trailu. Kolo, které odpustí mnoho chyb a posune vaše hranice, které máte nastavené v hlavě.


Vesta Elite: univerzální vesta, kterou používám na kolo i běh. Reflexní prvky zaručují, že jste vidět za každého počasí.


Vašek, obchod a B2B

Pumpa Luxury: elegantní celokovová pumpa, která bude ozdobou každé dílny, lehce zvládne velký objem i vysoký tlak.  


Aeron Tiagra: silnička s čistou sadou na propracovaném rámu vhodná pro každodenní trénink i amatérské závody. Více o kole. 

 

Ladis, kreativa 

Aeron Ultegra Disc: novinka, kterou jsem důkladně prověřil na silničním závodě a pak měsíc na šotolinách na jihu Chorvatska. Zamiloval jsem se, je to neuvěřitelně zábavné kolo na asfaltu i štěrku

 

Multiklíč Red: nářadí, se kterým na cestě opravíte cokoliv. Má i nýtovačku řetězu, různé bity a je perfektně zpracované. 

 

Laďa, reklamace 

Razzer Race9: nenašel jsem lehčí závodní kolo na hliníkovém rámu s tak kvalitním osazením a super cenou. A dá se na něj přidělat dětská sedačka ;)

 

Kalhoty Black: S těmito kalhotami zažívám krásné podzimní vyjížďky na kole i celodenní toulání na běžkách. 

 

 

Adam, showroom

R8 Ultegra Disc: během závodní kariéry jsem vyzkoušel spoustu kol, ale R8 mě znovu a opět překvapuje. Je to závodní raketa pro všechny pravověrné žiletkáře.  

 

USB světla Firefly: Ideální řešení pro krátké zimní dny. Mají dlouhou výdrž, lehce se přidělávají a nabijete je USB káblíkem.

 

Tomáš, showroom

BRB Comp Carbon: kolo pro příjemnou vyjížďku po městě i na šotolině, a to ve stylu.

 

Pumpa Snake: ideální pumpa, která se vejde i do sedlovky o průměru 27,2 a zároveň zvládne vysoký tlak na silniční kolo. 

 

 

Mirek, sklad

Razzer Race7 Plus: jezdím do práce na kole celý rok a od podzimu do jara je plusko skvělé – neuklouzne ani na sněhu, na silnici je překvapivě rychlé a je pohodlné v městském terénu.


 

 

Přilba Wasp: lehká a příjemně padnoucí přilba na MTB, kterou vozím denně po městě. Díky výrazné barvě je v provozu skvěle viditelná.

 

 

Honza, marketing

Dres Lines: dres závodního střihu, má velmi pohodlné rukávy bez lemu a hlavně je naprosto jednoduchý designově, takže se hodí takřka ke každému kolu.

 

Brýle Nero: jednoduché, designově čisté volnočasové brýle. Sednou v podstatě každému a díky polarizačním čočkám jsou super do auta. 

 

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

Buď s námi