Vánoční dárky pro ženy

Pells.cz
Vánoční dárky pro ženy

Pánové, vy jistě víte, jaké jsou sny vašich dam – jenže jak je splnit tím, že se trefíte do správného cyklistického dárku? My jsme sepsali několik rad a tipů, se kterými nešlápnete vedle.

Tento text je určený hlavně pro muže, kteří vybírají tajně dárek pro svou manželku, přítelkyni, nebo klidně i maminku. Tak se začtěte, ať víte, co zrovna letí.

 

Tipy na oblečení

Kdo vyráží ven za sportem, nechce ani moc mrznout, ani se zbytečně potit. Tak oblékněte svoji vyvolenou do kvalitních italských materiálů, které používá Pells při šití svého oblečení. Naše střihy výborně sedí, zkrátka jsou tak akorát přiléhavé. Nejvyšší řada Lines kombinuje decentní černou barvu s oblíbenými pastelovými tóny, u dresů i kraťasů s velmi pohodlnou výstelkou tedy rozhodně nešlápnete vedle. Pro chladnější dny je tu pěkná a praktická vesta z látky, která neprofoukne. Vybavili jsme ji navíc reflexními prvky.

 

Šikovné doplňky nejen na kolo

Atraktivní barvy najdete i mezi doplňky, jako jsou naše běžecké čelenky nebo multifunkční šátky. Jak ujet dlouhé kilometry pohodlně? Pohodlí na vyjížďkách podpoříte komfortním sedlem Tourer, které vzniklo v dílně Pells. Dají se na něm strávit dlouhé hodiny díky tomu, že je lehce širší a má zesílené absorpční výplně. Pro doladění celkového stylu na kole tu máme ještě jednu vychytávku – cyklistickou láhev v parádní růžové barvě.

 

Myslete na bezpečí žen

Naše helma NUT v bílé verzi dámám moc sluší. Když ji pořídíte jako vánoční dárek, potěší vás, že splňuje všechny bezpečnostní normy. Další vychytávkou je zvonek Knog s neobvyklou konstrukcí a unikátním designem – na řídítkách skoro nejde vidět. Zato jde moc dobře slyšet, což ocení jezdkyně hlavně na úzkých částech cyklostezek. Nyní v období s krátkými dny jsou velmi důležitá světla. U modelu Firefly není potřeba měnit baterky, protože se nabíjí jednoduše USB kabelem. Hitem po celém světě se v poslední době stalo celodenní svícení nejen pro motoristy, ale také pro cyklisty – dámy samozřejmě nevyjímaje.

 

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

Buď s námi