Recenze Aeronu trošku jinak

Pells.cz
Recenze Aeronu trošku jinak

Všichni jsme zvyklí na recenze kol z cyklistických časopisů, testů na youtube apod., ale nejcennější jsou pro nás vaše postřehy a připomínky. Jsou totiž nejupřímnější, opravdové a autentické. Rádi se s vámi podělíme o recenzi, která nám přišla od zákazníka Pavla, který si od nás půjčil testovací kolo Aeron Tiagra. Máme radost :)

"Pondělí odpoledne, venku krásně, montuju staré nášlapy a jde se na to. Prvních pár šlápnutí a já si připomínám pocity, které jsem zažíval před skoro 20 lety, kdy jsem naposledy podobnou silnici měl ve svém vozovém parku. Brzdy nebrzdí jako XT kotouče, takže opatrnost je na místě, ale cítit se o 20 kg lehčí při každém šlápnutí je prostě žrádlo. Přišlo to, v co jsem doufal, a ještě daleko více to vše předčilo. To kolo je úžasné, rohlík od ucha k uchu po celý zbytek jízdy, a hlavně pocit lehkosti a volnosti.

Tiagra je nízká sada, ale z její funkčnosti jsem nadšený doteď. Takový pokrok jsem fakt nečekal. Posed jsem nikterak neladil, ale i tak jsem si užíval. Pohodlí na přefoukaných pětadvacítkach bylo neuvěřitelné, a to se přiznám, že ne všude byl jen vymazlený asfalt a jeden úsek byl už spíš na bika. No a když jsem si poskočil přes zpomalovací práh, srdce zaplesalo, a napadlo mě, že to kolo chci. Ne jako zimáka nebo druhé kolo, ale jako kolo hlavní nebo dokonce jediné! Možná je to dáno tím, že jsem opravdu silnici jezdil v pravěku a od té doby už jen gumy tlustší než tlusté, ale k…a chlapci, to kolo je podle mého vše, co obyčejný nadšenec do silničních kol potřebuje. Mé nadšení bylo dokonce takové, že jsem u jednoho rybníka zastavil a udělal si památeční fotku...

Tímto bych chtěl poděkovat za možnost vyzkoušení a vím, že hned jak to bude možné, opět vyrazím!"

Aeron 105 Disc

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

Buď s námi