RAW Elite (L - 20")

Novinka
Novinka
Nový gravel RAW jsme stavěli tak, aby vám dal to, co od cyklistiky očekáváte: čistou radost z jízdy. Je rychlý, univerzální a obstojí v každém terénu.Více informací
Skladem
Porovnat
Kód zboží: 3P206324
31 990 Kč
ks
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

RAW Elite  (L - 20"), L
RAW Elite (L - 20")
31 990 Kč

Náš nový RAW je gravel na nekonečné štěrkové cesty ve Středomoří, na lesní stezky zasypané jehličím na Šumavě nebo zaváté písky Sahary. Zvládnete na něm ale i nekonečné asfaltové přejezdy nebo rozbité městské silnice. RAW je zkrátka kolo, které vám dovolí poznat svůj kraj, svoji zemi nebo rovnou celý svět. Své jméno nedostal náhodou – anglické raw (vyslovujeme ró) znamená syrový. A přesně takový je. Stavěli jsme ho tak, aby vám dal to, co od cyklistiky očekáváte: čistou radost z jízdy. Aby byl jednoduchý v obsluze, intuitivní v řízení a nenáročný na údržbu. A aby nerušil výstředním designem. Sofistikovaný minimalismus tak hravě rozbíjí nápis Pells na spodní rámové trubce, který jsme nechali v surovém - raw - hliníku.

Rám & technologie:

RAW jsme postavili z třikrát zeslabovaného hliníku P6, který využíváme u top modelů Razzer – je lehký, odolný a tuhý. Rám díky profilaci jednotlivých trubek pracuje přesně tak, jak potřebujete: vaši sílu přenáší v nejvyšší možné míře na zrychlení a pohyb vpřed, zároveň díky unikátní 12 mm zadní stavbě dává výrazně více komfortu, než standardní rámy. Díky pevným osám je pak kolo zase o kousek tužší a tedy i rychlejší. Biaxiálně tvarovaná spodní rámová trubka zpevňuje hlavní rámový trojúhelník a vertikálně zploštělá horní rámová trubka naopak přispívá k většímu pohodlí jezdce. Na rámu nechybí navárky pro montáž nosičů a blatníků.

Výbava:

U modelu RAW Elite jsme sáhli po osvědčené a spolehlivé čisté sadě Shimano Tiagra s hydraulickými kotoučovými brzdami. Compact dvoupřevodník 50x34 a kazeta s rozsahem 11-32 zubů vás dostanou opravdu na každý kopec. Karbonová vidlice Pells RAW se podílí podstatnou měrou na pohodlí kola, tlumí vibrace, a i ve vysokých rychlostech zajišťuje skvělou ovladatelnost. Je v ní dostatek prostoru pro blatníky a širší pláště. Samozřejmostí je 100 mm pevná osa a flat mount uchycení hydraulické brzdy.

Vzhledem k tomu, že gravel patří i do terénu, osadili jsme ho velmi pevnými ráfky Mach, které uvezou vás i plně naložené brašny. A klidně to po šotolině budete moci pustit, co to dá. Pláště jsme vybrali tak, aby byly rychlé, lehké a univerzální, abyste se ani na silnici netrápili. Proto šířka 33 mm – nedělejme z gravelů terénní motorky. Kombinace 160 a 140 mm kotoučů vás společně s hydraulickými brzdami podrží v každém terénu a za každého počasí.

Součástí kola jsou platformové pedály Unior, sada nářadí s momentovou ráčnou a batůžek Pells.

Rám
Pells P6 Ultralite Racing, 3x Butted, 12 mm Seat stay
Materiál rámu
hliník
Vidlice
Pells RAW Full Carbon
Měnič
Shimano Tiagra RD-4701
Přesmykač
Shimano Tiagra FD-4701
Brzdy
Shimano Tiagra BR-4770 disc 160/140 mm
Gripy
Pells Korek
Představec
Pells RX67
Druh jízdy
Sport
Velikost kol
28"
Rychlosti
2x10
Velikost rámu
L
Sedlovka
Pells XR2 27,2 mm
Sedlo
Pells Orca 136 mm
Výška jezdce
170-185
Řídítka
Pells XR68 31,8, 700 mm
Velikost
L
Řazení
Shimano Tiagra SL-4701
Velikost rámu(palce)
20"
Kola
Mach 820/Shimano HB-MT400 Center Lock
Kliky
Shimano Tiagra FC-4700 175 mm, 50x34T
Pláště
Vittoria Terreno Mix 700x33C
Kazeta
Shimano CS-HG500 11-32

Výška postavy

Doporučená výška

Velikost
XL 22"
L 20"
M 18"
Geometrie & velikost

Doporučené zboží

S tímto zbožím kupují

Buď s námi