Jak se fotí Pells aneb Ladisovo jižní dobrodružství

Pells.cz
Jak se fotí Pells aneb Ladisovo jižní dobrodružství

Seznamte se s Ladisem, naším kreativcem, který má na starosti vizuální stránku Pells. Ať jde o fotky, videa, příspěvky na sociálních sítích nebo některé povedené designy kol a oblečení. Ladis se na svět dokáže dívat nejenom skrze objektivy, tvořit veledíla v grafických programech, ale kola jsou jeho velkou vášní. Všechno, do čeho se pustí, musí dělat na 110 %, proto si i jako jeden z mála zaměstnanců Pells holí nohy :) Koncem léta se vydal i s rodinou chytat poslední fotogenické letní slunce, nafotit novinky, natočit tuny materiálu a získat životní zkušenosti a zážitky, na které bude dlouho vzpomínat.

Jmenuji se Ladis a v Pells mám na starosti vizuální kreativu. Fotky/Videa/design/ grafika/ambassadoři/soc.sítě atd. Vždycky jsme s manželkou hrozně rádi cestovali, ale v posledních pár letech se v našem životě událo pár věcí, díky kterým jsme se pořádně nikam nepodívali.

V Pellsu jsme potřebovali nafotit několik novinek a mě napadlo, že stejně jako pracuji v Čechách, můžu pracovat odkudkoliv na světě a práci můžu spojit s dovolenou. Nápad na tuhle pracovně-rodinnou „expedici“ se tedy zrodil jednoduše, ale realizace byla o trochu komplikovanější.

Realita je taková, že jsem sbalil manželku, dvouletého syna, foto výbavu, čtyři Pellsy a věci na měsíc, které by tak tak uvezla dodávka, dostal do středně velkého kombíku. Nakonec se povedlo a problém č. 1 vyřešen. Druhý problém: koho fotit, když je tu se mnou jen dvouletý syn a moje žena? S tímto jsem počítal ale už dva měsíce před tím, než jsme vyrazili. Úkol zněl jasně: zhubnout tolik, abych mohl sám vylézt zpoza foťáku a sednout na kolo před objektiv. Úkol č. 3: naučit svoji ženu fotit.

Na kole jsem jezdil vždycky, ale tu pravou cyklistiku jsem většinou sledoval jen v hledáčku foťáku nebo doma u televize. Aby můj plán vyšel, musel se ze mě během dvou měsíců stát pravý cyklista. Oholil jsem si nohy, začal jezdit pro mě do té doby nepochopitelné objemy kilometrů, a dokonce si střihl 106 km dlouhý silniční závod, po kterém mě málem odnášeli nohama napřed. Zhubl jsem kolem 8 kg, manželka se mezitím naučila vše, co k focení potřebovala a mohli jsme vyrazit.

A teď uběhlo našich 30 dní v Chorvatsku, věci máme zpět v kufrech a já trávím poslední chvíle na pláži a píšu tento blog. Jak ten náš celý „výlet“ dopadl? Vezu si spoustu zážitků, fotek a videí, které budete ještě dlouhou dobu vídat nejen na sociálních sítí Pellsu. Můžu vám vyprávět o tom, jak jsme fotili, natáčeli a každý den se cpali zmrzlinou a pizzou, ale důvod, proč píšu tento blog, je jiný.

Nebojte se dělat věci podle svého, nehleďte na názor ostatních a když je třeba, tak prostě zavřete oči a udělejte krok směrem ke splnění svých snů. Nemusí to být nic převratného, může to být drobnost, jako když jsem před třemi měsíci o půlnoci se srdcem až v krku kliknul na tlačítko koupit ubytování na měsíc v Chorvatsku a netušil, jestli můj plán má vlastně šanci vyjít. A on vyšel." 

Ladis na jihu

 

Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

Buď s námi