AERON ULTEGRA DISC (L )

Novinka v modelové řadě špičkových hliníkových silniček je Aeron Ultegra Disc. Kolo nové generace, které si zamilujete na silnici, ale neztratíte se s ním ani na šotolině a polních cestách. Více informací
Skladem
Porovnat
Kód zboží: 3P200124
49 990 Kč
ks
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

AERON ULTEGRA DISC  (L ), L
AERON ULTEGRA DISC (L ), L
49 990 Kč

Novinka v modelové řadě špičkových hliníkových silniček je Aeron Ultegra Disc. Kolo nové generace, které si zamilujete na silnici, ale neztratíte se s ním ani na šotolině a polních cestách. Vyvíjeli jsme ho pro opravdovou univerzálnost a dá se tak osadit i gravelovými plášti.  Závodní sada Ultegra kolo předurčuje pro maximální výkony, geometrii a doplňky jsme volili pro optimalizaci poměru rychlosti a pohodlí.

Co je nového

Nový Aeron si od svých předchůdců bere jen to nejlepší a jejich dobré vlastnosti posouvá na novou úroveň. Tato modelová řada byla vždy oblíbená pro skvělý poměr rychlosti a pohodlí, kombinaci odolnosti hliníku s pohodlím blízkým karbonovým speciálům. Pro novou generaci rámu Aeron jsme vyvinuli několik novinek:

  • Nově tvarovaná horní rámová trubka, která zvyšuje tuhost rámu a šetří hmotnosti
  • Upravená geometrie zadní stavby pro možnost osazení gravelových/cyklokrosových plášťů
  • Nová přední vidlice s karbonovým sloupkem 1 1/8 – ½ pro přesné a jisté řízení kola
  • Vnitřní vedení hadic i lanek pro dokonalý a čistý design
  • Nové doplňky z dílny Pells

Rám

Dokonale zpracovaný rám z třikrát zeslabované hliníkové slitiny P6 vám nejen díky materiálu, ale především díky správně zvolené geometrii a tvarování jednotlivých segmentů rámu dá karbonový pocit pohodlí a maximální tuhost, která zaručuje maximální výkon. Každé šlápnutí vyvolá prudkou akceleraci. 
Redukovaný zadní rámový trojúhelník jsme vyvíjeli pro vyvážený poměr tuhosti a pohodlí. Výrazně položené seat stay dovolují rámu pohlcovat vibrace ze silnice a společně se sedlovou trubkou 27,2 mm průměru vám dodají pohodlí i na velmi dlouhých tratích a v terénu. Krátká zadní stavba se pak výrazně podílí na ovladatelnosti kola.

Tapered hlavová trubka díky širšímu spodnímu ložisku zvyšuje tuhost celého rámu, ale podílí se především na jistotě vedení kola ve vyšších rychlostech a jednodušším řízení kola. Celková dobrá ovladatelnost rámu z kola dělá ideální stroj i pro méně zkušené jezdce. Novinkou je i kompletní vnitřní vedení hadic a lanek řazení, které novému Aeronu dodávají designovou čistotu, kterou jsme podpořili jednoduchou a sofistikovanou grafikou.

Výbava

Nový Aeron jsme osadili čistou sadou Shimano Ultegra 2x11. Závodní sadou bez kompromisů ve funkčnosti, hmotnosti a spolehlivosti. Hydraulické kotoučové brzdy vám dají maximální jistotu na každém povrchu a za každého počasí, jejich účinnost je ohromující i za mokra. Naučíte se brzdit jedním prstem, takže únava z brždění nehrozí ani po dlouhých sjezdech – ocení to hlavně ženy, které mohou mít s delším bržděním na klasických brzdách problém. Doplňky z vlastní výroby jsme pro tento model vybrali pro maximální výkon s ohledem na pohodlí a celkovou hmotnost kola.

Materiál rámu
hliník
Vidlice
Pells Aeron Full Carbon 1 1/8-1,5"
Druh jízdy
Závod
Pohlaví
Unisex
Velikost kol
28"
Výška jezdce
170-185
Barva
Zelená
Velikost
L
Velikost rámu(palce)
54

Výška postavy

Doporučená výška

Velikost

L 54 M 53
Geometrie & velikost

Buď s námi