AERON Tiagra (L - 55-58)

Ideální volba kola, když nechcete vstupní řadu komponent, ale silničku budete využívat k tréninku. Slušná výbava na špičkovém rámu. Budete příjemně překvapení svižností tohoto kola. Více informací
Skladem
Porovnat
Kód zboží: 3P170144
23 990 Kč
20 990 Kč
ks
Doprava zdarma nad 1 000 Kč
Doprava zdarma nad 1 000 Kč

Všechny objednávky nad 1 000 Kč vám
zašleme zdarma. Včetně kol.

Naše kola vznikají doma
Naše kola vznikají doma

Jsme česká firma s bohatou historií,
vlastním vývojem a výrobou.

Kola jsou seřízená
Kola jsou seřízená

Kolo přijde téměř kompletně sestavené.
Nasadíte kolo, řídítka a jedete!

Odběrná místa v ČR
Odběrná místa v ČR

Zboží vám zašleme domů nebo si ho
můžete vyzvednout u nás a partnerů.

AERON Tiagra  (L - 55-58), L
AERON Tiagra (L - 55-58)
20 990 Kč

Rám z ultralehké slitiny Pells P6, silniční sada Tiagra a velmi dobrý poměr cena/výkon dělá z Aeronu Tiagra kolo, na kterém zvládnete velké tréninkové objemy a své první závody.

Chtěli jsme vytvořit dostupné silniční kolo, na kterém se budete cítit jako na karbonovém speciálu (bude lehké, rychlé a pohodlné. A povedlo se. Aeron konstrukčně vychází z nejostřejších závodních kol, u kterých jsme světu představili unikátní systém odpružení zadní stavby za pomoci tenkých planžet. Zkušenosti z vývoje jsme přenesli na silnici a je tu lehký, rychlý a ke všemu pohodlný rám Aeron.

Rám:

Dokonale zpracovaný rám z třikrát zeslabované hliníkové slitiny P6 vám nejen díky materiálu, ale především díky správně zvolené geometrii a tvarování jednotlivých trubek dá karbonový pocit pohodlí a maximální tuhost, která zaručuje maximální výkon. Každé šlápnutí vyvolá prudkou akceleraci.

Redukovaný zadní rámový trojúhelník (technologie RRT) jsme vyvíjeli pro vyvážený poměr tuhosti a pohodlí. Výrazně položené seat stay dovolují rámu pohlcovat vibrace ze silnice a společně se sedlovou trubkou 27,2 mm průměru vám dodají pohodlí i na velmi dlouhých tratích a v terénu. Krátká zadní stavba se pak výrazně podílí na ovladatelnosti kola.

Tapered hlavová trubka díky širšímu spodnímu ložisku zvyšuje tuhost celého rámu, ale podílí se především na jistotě vedení kola ve vyšších rychlostech a jednodušším řízení. Celková dobrá ovladatelnost rámu z kola dělá ideální stroj i pro méně zkušené jezdce.

Výbava:

Shimano Tiagra představuje spolehlivou tréninkovou sadu, která kromě výborné funkčnosti a slušné hmotnosti nabízí závodní design. Oproti čistě závodním sadám má výhodu nižší ceny servisu a náhradních dílů. Rozsah převodů odpovídá potřebám hobby jezdců a bohatě postačí na rychlé sjezdy i prudká stoupání. Doplňky Pells podtrhují sportovní charakter kola a dávají jezdci dostatek pohodlí.

Rám
Pells Al P6 Ultralite Racing Tubeset, Triple Butted, Rhombus Biaxial, RRT
Materiál rámu
hliník
Vidlice
Aeron Carbon
Měnič
Shimano Tiagra
Přesmykač
Shimano Tiagra
Řazení
Shimano Tiagra
Rychlosti
2x10
Kazeta
Shimano Tiagra 11-32
Kliky
Shimano Tiagra 50x34
Brzdy
Shimano Tiagra
Kola
Shimano Tiagra / Mavic CXP
Pláště
Vittoria Rubino 700x25
Řídítka
RR8
Představec
Pells RX67/RX94
Sedlovka
Pells XR2 27,2 mm
Sedlo
Pells Shark
Gripy
Pells - korek
Velikost kol
28"
Druh jízdy
Sport
Pohlaví
Unisex
Barva
Černá
Výška jezdce
170-185
Velikost rámu
L
Velikost rámu(palce)
55

Výška postavy

Doporučená výška

Velikost
L 55
Geometrie & velikost

Buď s námi