Pells - Your bike, your choice

MTB Hardtail

Horská kola Pells s pevnou zadní stavbou. Ať hledáte cenově dostupnější hliníkový rám nebo závodní karbonovou raketu, v naší nabídce si přijdete na své. Dostupnější oblíbené Razzery, závodní karbonové 29" RX67 a 27,5" Duke.

RX Sixty Seven 29"

Závodní raketa se vším, co si umíte představit. Rám RX67 jsme vyvíjeli tak, aby byl maximálně tuhý, lehký a přetavil energii jezdce beze zbytku na pohyb vpřed. Každé šlápnutí do pedálů vyvolává ostrou reakci, krátká zadní stavba, přesné řízení a kompromis tuhosti a pohodlí vyladěný k dokonalosti.

Duke 27"

Hi-endový karbonový monocoque rám na 27,5“ kolech, nekompromisní závodní stroj s designem, který bere dech. Vyvíjeli jsme ho proto, aby vyhrával. Tomu jsme podřídili veškeré jeho parametry. Překvapí vás nejen svou hmotností, ale hlavně tuhostí a přenosem síly.

Razzer 29"

Razzer je náš nesmírně ambiciózní projekt. Vytvořili jsme hliníkový rám, který poskytuje pohodlí blízké karbonu. Kromě toho můžete od Razzeru očekávat rychlost a maximální torzní tuhost. Dlouhé roky vývoje, testování, designového ladění a jeden z nejhezčích rámů je na světě. Jakmile se projedete, na karbon zapomenete.