Pells - Your bike, your choice

Blog & Pells News

Pořád se něco děje. Kola se mají neustále točit, proto ani my nestojíme na místě a připravujeme pro vás nová kola, designy oblečení i vylepšení komponent. Co je tedy v Pellsu nového?

Silničky Pells pózovaly v Rakousku

Mladé české designové firmě MOOQ jsme půjčili naše kola, aby mohla nafotit svůj nový katalog. Mrkněte, jak to Roarovi a Aeronům slušelo v Alpách ;)

V Bikesalonu testovali naše kola

Razzer Race9 a Tarpan 29 XT. Dva z nejoblíbenějších modelů z naší nabídky prošli náročnými testy v novém pořadu Bikesalon na Primě. Jak si obě kola vedla?

Olympijští veslaři budou trénovat na kolech Pells

Pells se stal hrdým sponzorem českých reprezentantů ve veslování, páru Lukáše Helešice a Jakuba Podrazila.

Od životní jízdy vás dělí jeden klik!

Natočili jsme pro vás nové video, abyste viděli, jak snadné je pořídit si kolo Pells.

Máme mistryni světa

Romana Labounková získala zlatou medaili ve fourcrossu. Gratulujeme!

K novým kolům dostanete dárek

K e-bikům, horským a crosovým kolům z kolekce 2018 jsme pro vás připravili dárek. Sadu příslušenství Pells za 1800 Kč, se kterou kolo složíte, kdykoliv bude třeba opravíte nebo seřídíte.

Pells Legend: Inspirováno legendami

Nová kolekce oblečení Pells Legend vznikla z lásky k jednostopému ježdění. Z nadšení pro kola a vášně pro staré motocykly.

Pells na titulce Vela!

Focení v závějích přineslo své ovoce ;)

Jak jsme mrzli kvůli fotkám

Nafotit novou kolekci kol a oblečení neznamená vždy jen vyjížďky v zapadajícím slunci pozdních letních večerů. Na vlastní kůži se o tom přesvědčili naši jezdci během prosincového focení.

Pells Razzer: jak vznikla nejostřejší česká žiletka

Chci, aby moje kolo bylo rychlé a pohodlné,“ takhle uvažuje většina běžných cyklistů. Ale zasvěcení vědí, že jde o dvě naprosto protichůdné vlastnosti. Tam, kde výrobce přidá na rychlosti, musí ubrat na pohodlí. Lehký, tuhý, rychlý a k tomu všemu pohodlný rám se stal svatým grálem, za kterým se ženou výrobci kol na celém světě. Jedním z těch, kteří se ideálnímu rámu snaží přiblížit, je brněnský Pells.

Nová kolekce je na světě!

Kompletní kolekci nových modelů pro rok 2018 můžete vidět ve firemní prodejně v Brně.